Studime etimologjike në fushë të shqipes IV

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Studime etimologjike në fushë të shqipes IV.jpg

Studime etimologjike në fushë të shqipes IV Gjinia: Gjuhësi. Autori: Eqrem Çabej. Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave. Viti i botimit 1996. Faqet e librit 624.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]