Tahir Muhedini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tahir Muhedini.jpg

Tahir Muhedini është president nderi i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.