Talcahuano

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mburojë e Talcahuano

Talcahuano është një qytet në Kili me 171,383 banorë (2002).

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Talcahuano – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
Talcahuano