Tallapoosa County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Tallapoosa County është një nga 67 Countetshtetin federal AlabamaShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]