Tooele County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Tooele County është një nga 29 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]