Trélans

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Trélans (Ocitanisht: Trelans ; Shqip: Trelani) është një komunëdepartamentin LozèreFrancën jugore. [1]Ka një sipërfaqe prej 23.55 km katrorë dhe popullsi prej 91 banorësh në 2020.

Referencat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ INSEE commune file