Treblova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Treblova[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Trablova është në fashat i Rrethit të Vlorës, që gjendet në Jug të qytetit të Selenicës. Në lindje të fshatit të Treblovës shtrihet fshati i Koculit dhe akoma më në lindje gjendet Gorrishti.