Utah County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Utah County është një nga 29 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]