Vdes me Ty

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
"Vdes me Ty"
Këngë nga Eliza Hoxha dhe Memli Krasniqi
nga albumi Eliza Hoxha (Albumi)
A-side Vdes me Ty
Publikimi 26.08.1997
Zhanri Pop, R&B, Hip Hop
Gjatësia 4:01
Tekstshkrues Memli Krasniqi, Alma Bektashi
Producer Labia Productions
Eliza Hoxha kronologjia e këngëve

Fiesta (1997) Vdes me Ty (1997) E Dua ketë Vend (1997)

Vdes me Ty është një kënge I Eliza Hoxha Dhe Memli Krasniqi.