Jump to content

Vincenzo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Vincenzo është një seri televizive e Koresë së Jugut ku interpretojnë Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Kim Yeo-jin dhe Kwak Dong-yeon. Ai u transmetua në tvN nga 20 shkurt deri më 2 maj 2021, çdo të shtunë dhe të diel në orën 21:00.