Visible Noise

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Visible Noise është një kompani distributive Britanik e inqizimeve e cila primare e ka heavy-metal-in, punk-in, hardcore-punk-in dhe metalcore-in.

Grupes[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Weblinks[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]