Wikipedia:Projekti i shteteve/Arkiva 00

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kjo fletë është pjesë e Wikipedia:Projekti i shteteve


Vini Re!
    Kutiza e shteteve nga janari 2006 nuk përdoret më, kopjoni këtë kutizë   
          në fletën e dëshiruar dhe plotësoni aty.
    Para se të bartni ndonjë figur për këtë temë shikoni në mos gjendet Commons 

KUTIA[Redakto nëpërmjet kodit]