Wikipedia:Wiki Loves Monuments/2015

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Wiki Loves Monuments 2015 në Shqipëri dhe Kosovë zgjat nga 1 deri më 30 shtator. Faqja në Commons e Wiki Loves Monuments 2015 in Albania & Kosovo.

Monumentet[përpunoni burim]

Fituesit[përpunoni burim]

Shqipëria[përpunoni burim]

Kosova[përpunoni burim]

Fotografitë më të mira nga konkursi[përpunoni burim]