Wikipedia diskutim:Kuvendi/Arkivi X

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Kuvendi/Arkivi X. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Si ka mundesi qe Arikivi 14 dhe 15 jane te njejte dhe ku eshte arkivi i vitit 2013? --Olsi (diskutimet) 15 korrik 2015 00:17 (CEST)

E gjeta gabimin! --Olsi (diskutimet) 15 korrik 2015 00:19 (CEST)