Work Bitch

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Work B**ch! është një këngë nga këngëtarja dhe balerinia amerikane Britney Spears dhe është kënga e parë e albumit me titull "Britney Jean".  Kënga u bë publike në Amerikë më 16 shtator 2013 në orën 00.00.

Shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]