Zall-Reçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Albania.svg Zall-Reçi
Noimage.png
Emri: Zall-Reçi
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Zall-Reç
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: 360-500 m
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Zall-Reçi është një fshat në Shqipëri qe n te banojne shume veta

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Fshati ndodhet ndodhet ne Diber me bashki Peshkopine.

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]