Njësia administrative Zall-Reç

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Zall-Reç)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°31′N 20°11′E / 41.52°N 20.19°E / 41.52; 20.19

Njësia administrative Zall-Reç

Njësia administrative Zall-Reç është një komunë në Rrethin e DibrësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]