Jump to content

Njësia administrative Rukaj

Coordinates: 41°23′N 20°18′E / 41.39°N 20.3°E / 41.39; 20.3
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Rukaj)

41°23′N 20°18′E / 41.39°N 20.3°E / 41.39; 20.3

Njësia administrative Rukaj

Komuna Rukaj është një komunëShqipëri.[1]


Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Politika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kultura[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]