Zhaneta Byberi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Zhaneta Byberi Xhaneta Byberi lindur në 1995 është shqiptarja fituese në konkursin e bukurisë që u kurorëzua Miss Universe Shqipëria 2014 dhe e përfaqësoi vendin e saj në Miss Universe më 25 janar 2015