Çaushlia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çaushlia
Fshat
Vendndodhja
Çaushlia is located in Maqedonia e Veriut
Çaushlia
Çaushlia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 510 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 16′ 00″ Veri

22° 40′ 00″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)