Çmendina Dublim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Çmendina Dublim është një prodhim audiovizual me qëllime humoristike, e cila filloj më 1 qershor 2010 në Tiranë, në sallat e dublimit të 528 Hz STUDIO. Realizon në mënyrë humoristike pjesë filmash, reklamash, dokumentarësh për qëllime argëtimi. Në humorin e dublimeve spikatin batutat irreverente dhe thumbuese duke vënë në dukje probleme sociale dhe politike.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]