Jump to content

24 (serial)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

24 është një seri dramatike amerikane, premiera ishte më 6 nëntor 2001, krijuar nga Joel Surnow dhe Robert Cochran, prodhuar nga Imagine Television, transmetuar nga 20th Century Fox.