Albert Janku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Albert Janku është mjeshtër i baletit shqiptar dhe ka marrë titullin Artist i Merituar.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]