Anthony Cumia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Anthony Cumia
Anthony Cumia.jpg
Cumia, 2007
Informacione personale
Ditëlindja 1961
Vendlindja Elwood, New York

Anthony Cumia lindi më 1961. Është një aktor dhe komedian.