Any Given Sunday

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Në filmin "Any Given Sunday" (Të dielat e mallkuara) personazhin kryesor prej një trajneri futbolli amerikan e luan Al Pacino.

Pershkrimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmi flet për një skuadër futbolli të rinjsh të cilët mundohen shumë për të fituar kampionatin dhe në fund ja dalin qelimit të tyre.