Apl.de.ap

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Apl in manila 1.jpg

Allan Pineda Lindo, (lindi më 28 shtator 1974) njihet me nofkën apl.de.ap, është një këngëtar filipino-amerikan i zhanrit hip hop dhe anëtar i grupit Black Eyed Peas.

Diskografia me The Black Eyed Peas[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Red right arrow.svg
 Artikulli kryesor: Diskografia e Black Eyed Peas.

Studio Albume[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Compilations[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

DVDs[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Tours[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Awards[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]