Ard Islami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ard Islami ka lindur në vitin 1984Gjilan, është aktor dhe skenarist Shqiptar, ka diplomuar per aktrim ne vitin 2004 në Prishtinë ndrsa shkollen e mesme e ka kryer ne Gjimnazin Zenel Hajdini në Gjilan.

Filma dhe seriale[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Skenare[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Teatër[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]