Aredin Shyti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Aredin Shyti (Tragjas, 26 mars 1946) qe polic dhe ministër i shtetit shqiptar.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]