Ask Baba Ali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Shenja dalluese e "Ask Baba Ali".

Ask Baba Ali është një shou islam mjaftë i popullarizuar në internet, posaçërisht në portalin filmik Youtube, që realizohet nga Baba Ali dhe prodhohet nga Ummah Films.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]