Baba Ali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Baba Ali është themelues i kompanisë filmike Ummah Films si dhe realizues i shout të njohur në internet Ask Baba Ali si dhe për zhvillimin e lojës së njohur me karta Mecca to Medina.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.