Bathmen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Bathmen (kthjellim).


Bathmen
—  woonplaats  —
stema_figuraBathmen vlag.svg
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Overijssel – stema Overijssel
Komuna Deventer
Koordinatat 52°15′00″V 6°17′13″L / 52.25°V 6.286944°L / 52.25; 6.286944 (Bathmen)Koordinatat: 52°15′00″V 6°17′13″L / 52.25°V 6.286944°L / 52.25; 6.286944 (Bathmen)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Bathmen is located in Hollandë
Bathmen
Bathmen
Bathmen – harta_foto

Bathmen është një qytezë në Deventer, provinca OverijsselHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Bathmen – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • Faqja zyrtare

Stampa:Provinca Overijssel