Biodiversiteti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Biodiversitet është diversitet gjenetik i llojeve dhe eko-sistemeve.[1]

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ LIGJI PËR MBROJTJEN E NATYRËS Në amëzën assembly-kosova.org