Jump to content

Diskutim:Bioshumëllojshmëria

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bioshumëllojshmëria. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

@Punetor i Rregullt5, hidhi një sy këtij artikulli. Është një faqe tjetër që ka informacion që do të ishte mirë të bashkohej me këtë artikull. Shiko në hyrjen e tij. A mund të merresh me bashkimin në fjalë? - Klein Muçi (diskutimet) 7 dhjetor 2019 16:44 (CET)[përgjigjuni]