Biseda (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Në prag të Vitit të Ri, Andrea është i zënë duke organizuar përgatitjet përfundimtare të pushimeve. Megjithatë, në këtë natë, do të ndodhë një ngjarje e papritur. [1]

Zhaneri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Dramë sociale

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]