Blliça

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 41°44′25″V 20°21′33″L / 41.7403°V 20.3593°L / 41.7403; 20.3593

Flag of Albania.svg Blliça
Noimage.png
Emri: Blliça
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Fushë-Çidhën
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Blliça është një fshat në komunën Fushë-Çidhënrrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]