Jump to content

Renz

Coordinates: 41°45′14″N 20°22′59″E / 41.7538°N 20.3830°E / 41.7538; 20.3830
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

41°45′14″N 20°22′59″E / 41.7538°N 20.3830°E / 41.7538; 20.3830

Renz
Noimage.png

Renz është një fshat në komunën Fushë-Çidhënrrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]