Jump to content

Laçe

Coordinates: 41°44′34″N 20°19′56″E / 41.7427°N 20.3323°E / 41.7427; 20.3323
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

41°44′34″N 20°19′56″E / 41.7427°N 20.3323°E / 41.7427; 20.3323

Laçe
Noimage.png

Laçe është një fshat në komunën Fushë-Çidhënrrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]