Brigada e XVIII-të Sulmuese

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Brigada e tetëmbëdhjetë: Komandant Esat Ndreu, Zoi Themeli, Petrit Dume dhe Komisar Miço Kallamata.


Lista e luftëtarëve të Brigadës së XVIII-të Sulmuese[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Brigada e tetëmbëdhjetë: Emrat janë të rradhitur sipas alfabetit.