Bryan Singer

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Bryan Singer lindi më 17 shtator 1965New York, është një regjisor, producent dhe autor filmi amerikan.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]