Burhan Emurllahu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Fotografia e Burhan Emurllahut

Është njëri nga futbollistët më të mirë në ligën e Maqedonisë. Ka lindur dhe jeton ne Tetovë. Është futbollist i dalë nga shkolla e futbollit KF Shkëndija.