Burst Angel

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Burst Angel

Burst Angel (爆裂天使 <バクレツテンシ> Bakuretsu Tenshi) është një seri anime, prodhuar nga studio për animime GONZO me 24 epizoda dhe 3 OVA.

Dublimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]