Capital T

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Capital-t Është nje kengetar shqiptar nga Kosova.

Jeta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ka lindur më 29/02/1992 ku dhe e kreu shkollën e mesme dhe fillore të muzikës ishte vokalist në vitin 2007 e kreu shkollën fillore ai jeton në Prishtinë.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]