Christina Ricci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Christina Ricci
Christina Ricci by David Shankbone.jpg
U lind1980
TitulliRicci, 2008

Christina Ricci lindi më 1980. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.