Chuck McCann

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Chuck McCann
Chuck McCann 2013.jpg
McCann, 2013
Informacione personale
Ditëlindja 1934
Vendlindja Brooklyn, New York, U.S.
Ditëvdekja 2018
Vendvdekja Los Angeles, California, U.S.
Faqja zyrtare http://www.chuckmccann.net/

Charles John Thomas "Chuck" McCann lindi më 1934. Është një aktor dhe komedian amerikan.


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.