Connect-R

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Connect-R
Connect-R (2).JPG
Connect-R në 2012
Informacione
Lindja9 qershor 1982
ZhanriPop
Profesion(e)Këngëtare
LabelRoton Music
Instrument(e)Zëri
Vite aktiv1997-prezent
Webfaqja
http://connect-r.ro

Ștefan Relu Mihalache (lindur më 9 qershor 1982) që në skenë njihet me emrin Connect-R, është një këngëtar rumun.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Connect-R – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale