Dëftesa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dëftesë është dëshmi për përfundimin e një viti shkollor.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR ARSIMIN DHE AFTËSIMIN PROFESIONAL Në amëzën assembly-kosova.org Archived 29 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.