Danny Jacobs

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Danny Jacobs
Informacione personale
Ditëlindja 1968
Vendlindja Detroit, Michigan, U.S.

Daniel Charles "Danny" Jacobs, Jr. lindi më 1968. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.