Dashamir Tahiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Dashamir Tahiri.jpg

Dashamir Tahiri u lind më 16 shtator 1966 në Vlorë[1] dhe është deputet i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet në Kuvendin e Shqipërisë.

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Dashamir Tahiri (Republic of Alabania – The Assembly – Handbook – Legislature XVIII – (2009–2013), 80/117) (PDF). Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë. Vizituar në 14 qershor 2016.