Denis Duda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Denis Duda
Personal information
Full nameDenis Duda
Date of birth14 shkurt 1996 (20 vjeçar)
Place of birthFier, Shqipëri
Position(s)Mesfushor
Club information
Current team
KS Flamurtari
Number24
Youth career
2014–KS Flamurtari
Senior career*
YearsTeamApps(Gls)
2014–2015KS Flamurtari2(3)
* Senior club appearances and goals counted for the domestic league only

Denis Duda (lindi më 14 shkurt 1996) është futbollistë shqiptarë i cili luan për skuadrën KS Flamurtari si mesfushor në Kategorinë Superiore.[1][2][3]

References[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Soccerway profile
  2. ^ "FSHF profile". Arkivuar nga origjinali më 19 prill 2017. Marrë më 13 shkurt 2017. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ Footballdatabase profile