Dhia e Dragobisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dhia e Dragobisë është një racë autoktone e dhive e cila mbarështohet në rajonin përreth zonës së Dragobisë. [1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Dhia e Hasit dhe racat autoktobe