Jump to content

Dhia e Dragobisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Dhia e Dragobisë është një racë autoktone e dhive e cila mbarështohet në rajonin përreth zonës së Dragobisë. [1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Dhia e Hasit dhe racat autoktobe". Arkivuar nga origjinali më 24 janar 2020. Marrë më 24 nëntor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)